| Lyionl a întrebat:

Mi-am luat niste adidași foarte ușori din material din ala gen cârpă, nu îmi sunt nici mici nici mari insa am dat o grămadă pe ei și îmi sunt foarte incomozi, parca am niste prosoape in picioare. Ce sa fac

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dă-i la săraci

| Rihanna20B a răspuns:

Dacă ai dat comanda pe net returnează și dacă nu Du-te la magazin cu ei și returnează-i! Și eu am pățit-o. Te rog dă-mi fundă!

| OanaDD a răspuns:

Da, sunt mai ciudați puțin, dar unora le place.
Poți să încerci să îi returnezi sau sa ii porți când mergi la magazin sau scurte ieșiri și până la urmă te obișnuiești cu ei.
Pupici!