| king5151 a întrebat:

Mi-am luat un hanorac de pe internet si imi vine foarte bine pe mine, doar ca manecile nu sunt stramte si sunt putin lungi, nu e o problema mare dar ma deranjeaza, nu pot sa le fac stramte? Cu un elastic ceva pe interior sau daca stiti voi,

6 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu se poate!
Doar dacă te știi la croitorie, ori rogi o croitoreasă să te ajute.
Elastic se poate pune doar la manșeta mânecii, dar ce vrei tu necesită o răscroială a mânecilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caută o croitoreasă să ajusteze mânecile.

| AndreeaDeea221998 a răspuns:

Cumpără elastic lat și îl bagi la mâneci. Dacă nu te pricepi, mergi la croitorie. Se rezolva.

| Saiko93 a răspuns:

Maiii Taie din Eleee! Da, Da, DaAAAAAHHh! laughing)

| CorlateanTitus a răspuns:

Dodita ameriausb

| Jls a răspuns:

Fa l vesta