| anonim_4396 a întrebat:

Mi-as dori sa ma latesc in solturi, sa am picioarele mai groase si fundul mai mare.
Stiti niste secrete pentru solturi late si picioare groase?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Genoflexiuni, iti lucreaza si picioarele si fundul.
Pentru solduri nu stiu, nu cred ca poti face ceva, asa e conformatia ta.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Solturi? Ce sunt alea? Mori si reincarneaza-te intr-o elefantica.

| DovleacTurbat a răspuns:

Genuflexiuni, fandari, squaturi. Solduri late... acum depinde si de geneticul tau.

| AlexCristi97 a răspuns:

Genoflexiuni, fandari... cauta pe Youtube ca sunt antrenori de fitness care iti explica si cum sa le faci corect.

| Thisisnotme a răspuns:

Ingrasa-te!

| pceli2007 a răspuns:

Eu am picioarele putin groase si nu sunt grasa, si cred ca asta se datoreaza bicicletei. eu merg pe bicicleta de la 6 ani. Acum am 43 si inca am bicicleta. In plus in toata scoala mea am facut cross(alergari). In mod sigur astea doua au facut sa am muschii picioarelor mai dezvoltati. Incearca. Daca nu iti ingroasa picioarele, cel putin va da bine la sanatate.

| biancabbb05 a răspuns:

Pentru un fund mai marisor poti face squats. ceea ce inseamna niste genoflexiuni.
Iar pentru a avea niste forme mai voluptoase..presupun ca la asta te referi prin tot ce spui acolo..mergi la sala si fa aerobic! Ajuta mult