| DiannaDi a întrebat:

Mi s-a rupt o unghie si desi vi se pare comic, am lipi`o cu picatura. s-a rupt pe lungime, cat e cu alb...am unghiile naturale si vreau sa intreb ce sanse de supravietuire are, avand in vedere ca acum e f tare, s-a lipit binelaughing >:" girls`.

Răspuns Câştigător
| AndrogynBeauty a răspuns:

Eşti foarte tare! Ce şanse să aibă...depinde cât vrei să le laşi de lungi. În mod normal, dacă e să se rupă, nu se va rupe tot de-acolo. Şi dacă dai unghia cu hardener şi lac, în mod normal te va ţine la fel ca unghia naturală. Faci şi tu un experiment, să ne anunţi când s-a rupt sau ai tăiat-o tu. Foarte funny!

6 răspunsuri:
| UNfriendLY a răspuns:

Of. femeile. incerc sa ma abtin de la comment laughing)) hilar...

| yulia_3998 a răspuns:

Pai are ceva sanse ca daca ai grija de ea sa nu o mai agati pe undeva sau sa se rpa mai tare o sa iti creasca in continuare si o poti taia dupatonguehee hee

funny intrebare:X

| Dreamy a răspuns:

Depinde cat de bun e lipiciul, dar sa stii ca nu ii ia o vesnicie sa creasca alta!

| theorizer a răspuns:

Femeile...hee hee

| deeitza a răspuns:

Daca umbli cu unghiile in apa calda se va dezlipi imediat

| Polly_7765 a răspuns:

Pff, nu cred ca are multe sanselaughing
Mai bine incercai cu un gel reparator anumea pentru unghiihappy
decat cu picaturalaughing
Oricum succes, sper sa supravietuiasca