| Vladutelu a întrebat:

Mi se deteriorează părul după ce mi-l indrept cu placa, parul fiind cald si afara fiind rece. Ce masuri ar trebuia sa iau incat sa ramana drept?

6 răspunsuri:
| Caro34 a răspuns:

Nu mai folosi placa; ea iti arde incetul cu incetul parul si se deterioreaza cu timpul. Poti folosi in ultima apa de spalare cateva picaturi de ulei de masline. Mai poti gasi spray-uri speciale cu ulei pentru par si astea sunt iarasi foarte bune! Numai bine!

| Caty68 a răspuns:

Foloseste un spray protector termic pentru par.Il folosesti si dupa utilizezi placa daca este necesar.

| Lumideea a răspuns:

Eu am o solutie speciala de la Syoss. este buna, recomand. pulverizezi pe par. dar nu la radacina, faci matreata... si apoi il intinzi cu placa este rezistent. parerea mea

| Vladutelu explică (pentru Lumideea):

Imi spui si cum se cheama?

| Constantin_Denis_1905 a răspuns:

Am eu o solutie. Nu mai folosii placa.