| pynnk a întrebat:

Mi se vad venele de la picioare foarte rau.este normal? ce as putea face sa nu se mai vada?

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Incearca si puneti ceva comprese rece[venele sau dilatat probabil din cauza caldurii si a statului mult in picioare]

| mady07 a răspuns:

Buna.Nu ai ce sa faci.La fel si verisoarei mele i se vad pentru ca ea este inalta si foarte slaba si din cauza aia. Fundita?

Răspuns utilizator avertizat
| catalino200 a răspuns:

Mergi la fast-food siti garantez ca in 2 saptamani in fiecare zi la fast-food nu ti se vor mai vedea asalaughing pentru. ca se depune grasime pestelaughing vei avea picioarele un pic mai formate, si nu semai vedea, marog dar dupa nu te vei simtii prea bine de la fast-foodlaughing, stii ce, mai bine nu incerca si date cu crema mentolata pe picioare!

| Scikofit a răspuns:

Eu cred ca e ceva normal, din cauza frigului sau din cauza caldurii ies asa! si eu patesc la fel, doar ca la maini.Cand e cald, cred ca sangele circula mai repede si se ingroasa venele, de aceea! iar iarna la fel, e prea rece si sangele nu se coaguleaza bine! Sper ca te-am ajutathappy

| IuliaT900 a răspuns:

Acelasi lucru am patin si eu.Aceste semne care se numesc vergeturi se produc in general din cauza ingrasarii bruste sau a slabirii bruste.Ele nu dispar insa cu ajutorul cremelor special creeate isi pot ameliora vizibilitatea.Mie aproape ca mi-au disparut datorita unei creme de la Avone pentru vergeturi. Sper ca te-am ajutat. Funda?