| BruneTTe a întrebat:

Neata! Am comandat ceva de pe Okazii si as vrea sa-l returnez [scrie ca se poate returna]. Cum fac asta? O anunt pe tipa de la care l-am cumparat inainte? Ca doar imi trebuie o adresa exacta.Pe urma se poate sa nu`mi mai trimita banii inapoi, nu? Chiar nu stiu ce/cum sa fac. Multumesc!

3 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Folosesti aceeasi adresa la care ai facut comanda. Daca ai un numar de telefon te poti informa care sunt procedurile pe care sa le urmezi.Sunt curioasa daca o sa mai vezi tu banii pe acel produs!

Răspuns utilizator avertizat
| iubaretulcata a răspuns:

Buna daca vinzatorul a afirmat ca returneaza produsul asta cu siguranta asa este se poate sa fie firma magazin ..intri la mesaje si vezi nr de telefon sigur casa returnezi produsul la vinzator trebuie sa il trimiti prin curierul prin care ai primit tu produsul dar sigur va trebui sa platesti tu transportul daca este garantat okazii sigur iti vei primi banii inapoi. daca este o persoana serioasa ce sa mai iti va trimite bani inapoi nu cred ca il intereseaza un calificativ negativ daca are multe ....bafta si pe viitor fi mai precauta cind cumperi apesi pe cumparat.