| deeapanda a întrebat:

Neata happy stie cineva metode prin care sa ei in greutate rapid? Multumesc kiss

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu exista asa ceva doar in timp sau niciodata daca organismul are o limita si nu o depaseste deloc.

| alyball a răspuns:

Sfatul meu:daca cu adevarat vrei sa iei in greutate mergi la medic si cerei o reteta de vitamine pe metabolizmul corpului tau si asa o sa ai rezultate.nu trebuie sa te indopi cu tot felul de porcari sau cu mancare asa iti vei da stomacul peste cap si ...doamne fereste mai tarziu te poti inbonlavi de stomac.

| Chαяtreux a răspuns:

Mananca multe dulciuri, bea apa in timp ce mananci

| deeapanda explică (pentru Chαяtreux):

Si te ingrasi? :O

| Chαяtreux a răspuns (pentru deeapanda):

La mine din pacate merge.

| deeapanda explică (pentru Chαяtreux):

Nuj cred ca dulciurile dwa ar merge dar apa? ew stim ca trebuie sa bei apa ca sa slabesti, mersi de sfat am sa incerc happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inaite de toate trebuie sa ai un plan si nu ma refer toata ziua fast food ca ala nu este un plan este moarte curata
Pentru detalii uitate aici

http://www.eva.ro/......-3152.html

| Keith a răspuns:

Si eu mi-as dori sa iau in greutate.

| Nelamuritul a răspuns:

Manca pana nu mai poti la fiecare masa.

| SoloPC a răspuns:

Mda shaorma si kebabu sunt ce amai buna soclutie + o sticla de 2 litri de suc langa tine! si numai ciocolata milka!