| bombonica22 a întrebat:

Neataaa TPU :X:X:*:* fetelor vreau sfaturi de la voi urgent top cele mai misto parfumuri gen : givenchy, gucci, bvlgari... big grinbig grin dau fundita la cel mai bun :*:* nu vreau site... vreau sa imi spuneti voi

Am uitat sa mentionez ca nu stiu ce sa aleg prima data givenchy ange ou demon, gucci guality, sau givenchy very irresistible. multumesc:X

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pff, în primul rând îți mulțumesc că mi-ai amintit cum se numea parfumul ăla, very irresistible. Eu mi-l doresc de mult timp. Am o mostră și ți-l recomand cu toată căldura. Este un parfum bland și miroase superb, a flori și este delicat.
De la Givechy am și eu Ange ou Demon ăla cu roz, e puțin cam puternic. Mie îmi place mai mult Ange ou Demon cel în sticluța albastră.
De la Gucci și Bvgari n-am nimic.
Mie îmi plac parfumurile Cacharel foarte mult, sunt de-a dreptul înnebunită dupa Scarlett. E perfect, are un usor miros de fructe amestecat cu ceva flori. Ai putea să încerci și altele : Amor Amor și Anais-Anais.

5 răspunsuri:
| TeenageGirl a răspuns:

1.Dolce Gabbana rouge
2.LAcoste
3.Christina Aguilera
4. Outspoken by Fergie
5.Giordani Gold
6.Bvlgari

Mai am multe preferinte si mult mai multe parfumuri acasa dar pe astea le ador lle port pe zile:d

| Andreeaa29 a răspuns:

Bune alegeri si mama mea foloseste dinastea...Laura Biagiotti e foarte fainlove struck sau Moschino jumate rosu jumate negru sticluta are forma unei dame.Roberto Cavalli-Serpentine.Gucci by Gucci o sticluta patrata cu capac auriulove struck Ghivenchy -play for her e super:X. sper ca ti-am fost de folos. Funda?:*

| Cami28 a răspuns:

Versace Cristal Bright
Coco Chanel
Calvin Klein One
Bvlgari Omnia Amethyste
Dkny
Cacharel Scarlett
Nina Ricci ( e mai dulce )

| EuDarii a răspuns:

Coco chanel...e preferatul meulove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove struck

| BybCrick a răspuns:

Sincer mie imi place la nebunie :roberto cavalli serpentine, armani code summer si givenchy play le am pe toate sunt dupa parerea mea unele din cele mai bune parfumuri