| RAY a întrebat:

Nike sau adidas ce sa aleg ma refer la trening din polisteron?

Răspuns Câştigător
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

As alege Adidas, imi plac mai mult. Desi sunt fan Pumahee hee

| RAY explică (pentru мιнαɛℓα36):

De aia e mai scump adidas smecheri ca isi place tie

10 răspunsuri:
| AlleSss a răspuns:

Bună.
Adidas, normal... happy

| slayer09 a răspuns:

Eu zic sa alegi bumbacul... absoarbe mai bine apa big grin

| xFlorin a răspuns:

La adidasi cea mai buna firma e nike..la treninguri adidas chiar daca as fan nike.Bafta.

| GeooGeorgianaBotea1996 a răspuns:

Nike e super tare

| napolitaneee a răspuns:

Adidas

| Word89 a răspuns:

Adidas clar, dar sa fi foarte atent, am gasit si "chinezarii" in mall. Poti sa-ti dai seama foarte usor dupa cusaturi si material. Bafta!

| RAY explică (pentru Word89):

De la hervis cumpar firma din Austria eu am gasit un magazin din mall de fake nike se vedea clar ca erau facaturi la fel si adidas

| heyhey a răspuns:

Adidas. Eu mult mai bun in toate privintele.

| Niko_Andreea_1999 a răspuns:

Nike.big grin