| Byucc a întrebat:

No salut!
Anul trecut in vara mama a cumparat doua sticle de ulei de masline. Eu i-am spus sa puna putin intr-o sticla de plastic, pentru bronzat. Sticla de plastic e inca aproape plina, dar peste iarna a inghetat si acum s-a dezghetat din nou (am uitat-o afara).
Intrebarea mea este: pot sa folosesc acel ulei? Tin sa mentionez ca nu imi trebuie pentru gatit, vreau sa imi fac un scrub pentru picioare.
Multumesc anticipat happy

Răspuns Câştigător
| Laura927 a răspuns:

Uleiul nu se strica happy, il dezgheti ( il pui in casa la caldura) si il poti folosi cu încredere, uleiul nu expira happy
Sa nu folosești creme expirate, iti poti face o alergie cu bube de iti raman semn toata viata!