| Genevaaa a întrebat:

Nu-mi dau seama cat timp trebuie sa tin vopseaua in par

18 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cam ințepată draga doamna...scrie pe ambalaj

| Genevaaa explică (pentru sierra1):

Nu scrie m-am uitat pe toate partie chiar crezi ca am dat asa aiurea intrebarea pe TPU

| sierra1 a răspuns (pentru Genevaaa):

Are o foaie - îi zice "instrucțiuni" - ai citi-o sau ba?

| Genevaaa explică (pentru sierra1):

Am aruncat o cred

| sierra1 a răspuns (pentru Genevaaa):

~Am tinut o 30 min~ 40 era perfect

| Catrice a răspuns:

Nu-mi dau seama dacă ai iq pe minus sau nu...

| SilentRain a răspuns:

Las-o peste noapte cu puțin noroc o să lucesti ca un bec in cap

| Genevaaa explică (pentru SilentRain):

Du te n

| SilentRain a răspuns (pentru Genevaaa):

Ce neam prost, pai după ce că te-am ajutat tu mă înjuri...
Ți-o dat cu eroare 505 in creier?

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Adică tu nu citești instrucțiunile când folosești un produs? Mai ales unul care poate să te chelească?

| Mayhem666 a răspuns (pentru supadeceapa):

Poate face si ea cum a facut una de pe tiktok care a vrut sa-si decoloreze parul si a adormit cu solutia in par timp de 2 ore si apoi a inceput sa cheleasca.

| supadeceapa a răspuns (pentru Mayhem666):

Dovada că prostia doare.

| Mayhem666 a răspuns (pentru supadeceapa):

rolling on the floor

| Genevaaa explică (pentru supadeceapa):

Deci care e raspunsul? Cat se tine vopseaua

| Genevaaa explică (pentru Mayhem666):

Am citit si nu scrie cat

| supadeceapa a răspuns (pentru Genevaaa):

Dacă nu scrie pe cutie, nu o folosești! Este imposibil, totuși, caută pe net instrucțiuni de folosire pentru marca respectivă.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Genevaaa):

Incearca 30-40 de minute, de obicei cam atat dureaza. Acum depinde si de intensitatea pe care o vrei.

| Genevaaa explică (pentru Mayhem666):

Am tinut o 30 min si desi spune ca se duce dupa aprx 15 spalari, de la prima s-a mai dus, a 2 a tot asa si deja am si cateva suvite blonde (ptc m-am decolorat) scrie ca i albastru electric mdar.