| mihaelutzza a întrebat:

Nu pot sa ma decid ce imbrac in prima zi de scoala in blugi sau in rochita?

5 răspunsuri:
| Bibuşca a răspuns:

Depinde cum e vremea. Daca va fi cald merge o rochita dar daca va fi frig merge blugiwinking

| AllysaDeea a răspuns:

Cu blugi parerea mea plizz fundita

| Ariannna a răspuns:

Eu aș alege blugii pentru a fi o ținută mai decentă ca să nu zică profesorii ceva. :d cu un tricou și niste balerini sau teneși ar fi perfect! :*

| Mik3 a răspuns:

Pai nu ai vrea sa iti spun eu cum sa te imbraci, u decizi, indiferent de decizia ta trebuie sa iti placa tie nu celorlati

Răspuns utilizator avertizat