| Sunshine123 a întrebat:

Nu se poate comanda de pe Romwe in Romania? Va rog, chiar nu exista nici o modalitate sa comand in Romania?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu se fac vanzari si livrari in Romania!
Exista modalitati sa poti comanda de pe acest site: daca ai prieteni in US, Anglia, Australia, Italia, Spania si ce tari mai sunt mentionate in lista lor, care sunt dispusi sa comande si sa plateasca marfa selectata de tine, sa fie trimisa la ei acasa si si sa ti-o trimita tie dupa aceea. Asta este singura optiune de a cumpara ceva de pe site-ul ala, pentru ca, altfel NU se fac vanzari pentru Romania.
http://www.romwe.com/Free-Shipping-a-471.html

1 răspuns: