| Brunette_5355 a întrebat:

Nu stie careva care sunt preturile la Breathless? [ salon in Iulius Mall Timisoara]... m-ar interesa cat costa un tuns si un vopsit la ei ca na, doar e in MALL si sa stiu la ce sa ma astept.
Mersi. Funda [ daca o fi cazul, desi nu credsad]

3 răspunsuri:
| MissD a răspuns:

Daca se numeste breathless nu as vrea sa stiu cat costalaughing)

| Alex_9605 a răspuns:

De ce sa mergi acolo si sa dai bani in plus aiurea cand poti merge la un salon modest. Daca salonul ala e plasat in Mall asta nu inseamna ca acolo lucreaza si profesionisti.Treaba asta cu Mall-ul mi se pare o prostie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am fost acum un an acolo si pentru tuns si vopsit am lasat 275 ron la casa + 25 la aia care m-a facut... a costat mult mai mult decat mi-a zis la telefon cand mi-am facut programarea