| ElenaALeXa a întrebat:

Nu stiu ce cadou sa'i cumpar unei prietene :-s! Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Pisiquee a răspuns:

Hainele nu sunt cele mai bune cadouri.
Încearcă ceva unic.
Gândește-te la ce-i place ei.
Îi poți lua accesorii. Cu pandantive drăguțe sau cu pandantive cu inițiale. Poți lua un ursuleț drăguț de pluș cu poza ei în mijloc.
Dacă nu găsești poți lua un simplu ursuleț.Sau ceva machiajuri.
Un parfum ar fi minunat.
Trebuie doar să îi știi caracterul.
Baftă!:*

8 răspunsuri:
| fustiteTUTU a răspuns:

Ii poti lua oje crackle:

http://modelepeunghii.blogspot.com/

| irocku a răspuns:

Depinde de caracterul ei! te-ai gandit sa ii iei o bluza sau ceva asemanator? daca nu incearca un maimutoi de plus(o jucarie)

| Iasmiiina22 a răspuns:

Un lănțișor.

Parfum.

Album cu pozele voastre.

Cercei.

Trusă de machiaj.

O jucărie de pluș.

depinde de caracterul ei bineînțeles.

| ElenaALeXa explică:

Multumesc pentru sfaturi! :X

| shadow1 a răspuns:

Depinde.un parfum.un accesoriu:d

| elizabeth56 a răspuns:

Ti-e prietena buna?

| ElenaALeXa explică (pentru elizabeth56):

Da e cea mai buna prietena tongue

| elizabeth56 a răspuns:

Ai putea sa cumperi o rama si sa pui o poza cu voi 2 e ceva special si unik. si pe langa ai mai putea un parfum chesti de genu flori... ce le plac fetelor big grintongue