| RoxanaNDK a întrebat:

Nu stiu ce geacă să-mi cumpăr, iarna aproape s-a terminat si vine primăvara așa că mă gândesc să nu fie prea groasă. Nu stiu daca sa o cumpăr în culoarea aceea verde kaki sau rosul acela spre vișiniu sau mă gândeam cu modelul acela de camuflaj. Nu o vreau de piele, as vrea un material precum cortul.
Vreau o parere: ce geacă să-mi cumpăr si din ce magazin preferat din mall afi?

Răspuns Câştigător
| J0B0MAT a răspuns:

Verdele ăla kaki se poartă şi e destul de versatil.Camuflajul se poartă şi el, dar nu e aşa de versatil.
Au multe magazine în mall astfel de geci, tu alegi modelul care îţi place mai mult. Eu aş alege un model kaki, dar te rog să nu îţi iei cu blana aia roz sau ce alte culori mai sunt.Mi se par oribile.

| RoxanaNDK explică (pentru J0B0MAT):

Îți super m pentru un răspuns din opinia ta și mă bucur că nu ți-ai bătut joc de întrebare!

| J0B0MAT a răspuns (pentru RoxanaNDK):

Cu multă plăcere! Mult noroc la ales o geacă pe gustul tău!

4 răspunsuri:
| Poponutza a răspuns:

Se vede ca esti o persoana inteligenta. Intreaba dracu pe o prietena nu pe un site public

| RoxanaNDK explică (pentru Poponutza):

Mulțumesc mult pentru comentariul tău complet inutil și lipsit de interes