| Laurentiujr a întrebat:

Nu vreau să creez spam pe acest site, dar de aproape o lună caut niște amărâți de cercei medicinali. Peste tot găsesc numai simpli. În mall-uri o avea? Aici ma refer la Carrefour şi Cora. Vorbisem şi cu cineva, iar astazi eram chemat la salon dar nu am putut să mă duc ca nu aveam cercel medicinal. Ce să fac?

8 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Mna, poate universul iti da semne...
N-am auzit ca lanturile de magazine, in special in malluri, sa vanda astfel de produse... ele nu sunt in stare sa le puna corect pe rafuri (ma uit la tine, Carrefour) iar tu cauti ceva ce abia daca gasesti in farmacii.

Răspuns utilizator avertizat
| Werrich a răspuns:

Ce zici de astia, sunt buni, iti plac?
https://jeweldistrict.ro/cercei-medicinali

Răspuns utilizator avertizat
| Michaeel a răspuns:

I-ai pe aia simpli și gata. Ce contează ca sunt simpli, decât nimic mai bine asa. Doar acum nu ii vrei cu picatele laughing

Răspuns utilizator avertizat
| vmalex21 a răspuns:

Fratele meu ti-am mai zis spus la inca 2 întrebări ca ai nenumărate soluții.Nu găsești medicinal, cauta pe la o bijuterie unul mic din aur alb sau cere sa iti faca la comanda.E un material perfect si modern, oricum ala medicinal il vei schimba cândva.E si un site, bijuterii eshop se numeste, gasesti ce vrei.De acolo mi-am luat un set de cercei tip biluta din aur alb.Nu costa o avere. Daca crezi totusi ca e cam mult, cumpara de pe site-ul recomandat de Vidix modelul asta https://jeweldistrict.ro/cercei-argintii-fara-piatra-1.Bănuiesc că ai 8 lei cat costa si pretul livrării.Cu ei in mana te duci la o tanti asistenta medicală dintr-o policlinică, spital, maternitate sau cabinet medical si ii spui ce vrei si te va rezolva contra unei mici atentii.

| RobertMoto18 a răspuns:

Te poti uita la Cora sau in Mall dar la Carrefour nu prea cred ca o sa aibă sau daca au sunt de aia simpli dar cel mai probabil in mall te poti uita