| Kkiwiitttzzzaaa a întrebat:

Nuantatorul de la Loncolor, Color Tred in cat timp se spala?

Răspuns Câştigător
| BicolorBell;x a răspuns:

Dupa 6 spalarihappyAcum depinde si de pigmentul parului tau... daca pigmentul ii va permite nuantatorului "sa'si faca treaba ca lumea" va dura 1 luna.Ai grija sa iti pui un nuantator de calitate, deoarece risti sa ti se arda parul.
Ti'l recomand pe cel de la Loncolorhappy
Te'am pupat!:*

7 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Cam 10 spalari dar nu definitiv isi mai pierde din nuanta. oricum poti folosi mai des nuantatorulk pentru ca nu contine amoniac si nu ataca parul

| Fvn a răspuns:

O saptamana si happy

| medex3 a răspuns:

Fiecare nuantator se duce dupa 6 spalari.

| alexa_4370 a răspuns:

Aprox. 1 luna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuuuu nu se spala!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde si de nuantator...scrie oricum pe cutia luiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am folosit nuantator de la loncolor. m`am vopsit cu o zi inainte de revelion si pana acum 1 saptamana - 2 sa zicem ca m`a tinut. si acum mai am o tenta de culoare. tongue eu zic ca e bun tongue