| DangerF a întrebat:

O aplicatie buna de editat poze pe PC? Am vazut la unii cu layere care se suprapun. Ceva de genu. No hate

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Photoshop este pachetul cu toate (la nivel profesional), iti voi trimite in privat un link sa-ti descarci o copie din cloudul meu.

Daca mai vrea cineva, nu va sfiiti sa-mi trimiteti un mesaj.

3 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Photoshop e cel mai bun. Daca vrei ceva sa editezi basic ca de exemplu luminozitate, constrast, poti sa optezi pentru lightroom. Tutoriale pentru ele gasesti o groaza pe Youtube. Bafta la editari!

| JicaContra a răspuns:

Photoshop e NUMAI pe bani sau piraterie
unul la fel de bun ca Photoshop si ABSOLUT GRATIS este gimp
https://www.gimp.org/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photoshop
Lightroom
Cam astea sunt cele mai bune.Au multe filtre, stikere, metode cum sa editezi poza, contrast.