| Girly97 a întrebat:

O cosmeticiana poate pensa cu mai putina durere decat o alta persoana draga?

4 răspunsuri:
| HadesSs a răspuns:

Da, cosmeticiana are mai multa experienta si ii merge mana mai repede laughing

| Bizon95 a răspuns:

EVIDENT
in afara ce a scris HadesSs care e raspunsul corect
mai e si cliseul ca nu accepti durere de la o persoana draga si faci scandal
in schimb cosmeticiana e o necunoscuta cu care nu iti permiti

| Adry05 a răspuns:

Nu neaparat... Depinde si de cosmeticiana, am prins si care ma pensau de ma durea in ultimu hal si unele la care era chiar ok si suportabil, depinde de ele, de ce pensete folosesc, de cum lucreaza etc.

| Andreeush a răspuns:

Evident, are mai multă experiență.