| Mariavasile a întrebat:

O crema bună pentru față de aplicat înainte de machiaj. Va rog mult

2 răspunsuri:
| Armenianeek a răspuns:

De la Cosmetic Plant, cu extract de ceai verde, vitamina E si ulei de masline

| SergiuAndrey95 a răspuns:

Sora mea folosește o crema pentru ten uscat și sensibil de la Elmiplant Skin Moisture cu bumbac 100% natural, dar au din această gamă pentru toate tipurile de ten, cum ar fi crema cu gutuie pentru ten mixt și normal, având cutia verde cu alb. Ea a folosit demachiant cu gutuie, fiind la fel de bun. Este foarte mulțumită și o folosește ca pe o bază pentru machiaj. Are o textură cremoasă, dar ușoara care nu încarca fața, lăsând-o hidratată, cu un aspect natural. Mirosul este unul plăcut. Are ambalajul roz cu alb, capacul cremei este roz și sticla transparentă.