| Aliiinna02 a întrebat:

O intrebare pentru baieti. unde v-ar placea sa aiba o fata un tatuaj? sa fie sexy, dar nu si indiscret. vreau sa-i fac o surpriza prietenului meu.astept propuneri de tatuaje.

Răspuns Câştigător
| Razerman a răspuns:

Un sfat ar fi sa nu-ti faci tramp stamp, adica tatuaj mai sus de fund, in zona asta: http://cdn2-b.examiner.com/......_stamp.jpg
In al doilea rand, sa nu-ti faci tribal, din cate am vazut eu nu multa lume le agreeaza si sincer nici nu prea spun multe lucruri. E o parere personala.
Mie imi plac tatuajele finute si nu incarcate, mai degraba doar un lineart. Imi plac si tatuajele text, fara vreun desen anume. Poti sa gasesti un citat care te reprezinta si un font care iti place. Daca totusi vrei altceva te poti orienta catre swallow tattoos (http://www.prettygirltattoo.com/......ttoo.jpg). E ok zona in care e facut tatuajul din imagine, daca vrei sa-l ascunzi mai usor fa-l in zona apendicelui. Ar fi dragut daca ti-ai face 2 mai mici, ori pe ambii umeri ori un pic mai sus de bazin. Pe coaste iarasi ar iesi un tatuaj frumos, acolo iti poti face niste trandafiri (cu tulpina cu tot), gasesti model pe tumblr.
Inca un sfat ar fi sa nu-ti faci tatuaj doar ca sa pari sexy. Prietenul acela al tau nu cred ca o sa-ti fie prieten pentru totdeauna, e un gest cam prostesc sa faci ceva aproape iremediabil doar ca sa impresionezi o persoana. Tatueaza-ti ceva care sa te reprezinte, ceva pozitiv, ceva care sa-ti placa. Sper ca te-am ajutat!

| Aliiinna02 explică (pentru Razerman):

Mersi mult.si mie imi plac tatuajele micutze si fine.mi-ar placea un trandafir sau un delfin sau un scris frum...

1 răspuns: