| Easy1989 a întrebat:

O intrebare pentru fete, ce parere aveti daca fac cadou la o fata de ziua ei un parfum B.U Wild, e prea ieftin? fetelor le plac parfumul asta? nu suntem de mult timp impreuna

3 răspunsuri:
| BlaaBlaa a răspuns:

Ia-i BU Trendy sau Rockmantic, miros mult mai bine. Nu este un cadou ieftin, o sa-i placa big grin

| Imstrong a răspuns:

E bun, pe langa mai ii poti lua ceva dragut gen: Un ursulet mare de plus. Si este ok! Paa!

| Ella27 a răspuns:

Da, miroase bine, chiar daca e ieftin. gestul conteazawinking