| ILoveMyBed a întrebat:

O porecla pentru numele Cristina si pentru numele de Nicole, ca ma anerveaza porecla care o am acum (adica Crissy ) alti ma striga Nicole, dar vreau una nou si n-am idee, Dau funda pentru cea mai draguta porecla:X.

7 răspunsuri:
| Aniiia a răspuns:

Crissa; Cristy si Nico; Nicola; Nicolin; Nicu.

| neekole a răspuns:

Tu vrei porecla pentru numele Cristina sau Nicole?
Pentru numele Cristina nu stiu alta porecla mai buna decat Cris, iar pentru Nicole le am pe urmatoarele: Nic, Nico, Nici si daca nu te deranjeaza(Coco). Pe mine asa ma striga prietenii si mi se par foarte dregute. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| mirunitza333 a răspuns:

Nikky,Nico, Cris;
Cam atat

| MyFavoriteAvatar a răspuns:

Nicole Scherzinger si Cristina Aguilera

| CostyMe a răspuns:

Nikky

| Sylvester007 a răspuns:

Ce probleme ai si tu...

| pinklovekrystyna a răspuns:

Cristina: kikinutza
kikina
crishii
cristinutza
tina

si iti mai spun si de nicole...
nici
nikol
nichitabig grin
si cam atat
Sper ca te-am ajutat...:X
Funda?smug