| ElleElenaElle a întrebat:

O sa merg la un spectacol de muzica impreuna cu corul scolii, cu ce as putea sa ma imbrac?

Răspuns Câştigător
| Viiic a răspuns:

Toti sa iti iei o rochita clasica. O alta varianta ar fi pantaloni negri cu bluzita. Poti sa incerci si fustita cu bluzita. Nu trebuie sa te complici. Iti iei si o esarfa draguta, aranjezi simplu parul, lasat pe spate si vei fi chic.

3 răspunsuri:
| Sonnayasashikushinaide a răspuns:

Cu ce te simti tu comfy.

| LauraEU a răspuns:

Depinde ce gen de muzica... Poate o camasa mai larguta putin bagata intr-o rochita draguta ..cu niste jambiere sub niste chismulite mai lungi :3

| Florentina_Flori_1997 a răspuns:

Iti spun sigur daca mergi in fusta ar fi perfect sau o rochie~