| oanaoana21 a întrebat:

O tinuta mai simpla pentru un majorat?

4 răspunsuri:
| Rakanishuu a răspuns:

O rochie rosie sau neagra bufanta. Pantofi asortati si un plic elegant. Parul Prins in coada si ondulat.

| Athée a răspuns:

Rochie neagra, accesorii argintii, geanta plic neagra sau arginte, pantofi cu toc cat mai simpli, de lac negrii sau argintii si parul prins astfel incat sa stea tot pe o parte, ondulat.

| vlady434 a răspuns:

Categoric.E vara, e cald... trebuie o tinuta lejera si simpla ca sa nu te incomodeze. O sa dansezi si o sa te "treaca apele" intr-o tinuta complicata. Eu optez pentru o tinuta simpla. Sper ca te-am ajutat.

| DownTheStairs a răspuns:

Pai daca vrei sa te simti bine si ai opta pentru o tinuta comoda si simpla, fara sa faci noi cumparaturi sau sa trebuiasca sa-ti iei o tinuta nou nouta poarta niste jeansi cu o camasa alba caci se potrivesc perfect insa acum e vara si e cald asa ca poti purta o pereche de pantaloni scurti negri si o camasuta sau o ie sau chiar o rochita de vara cu imprimeuri dragutehappyLa un majorat te duci sa te distrezi si nu cred ca se cere o tinuta obligatorie, extravaganta crede-ma ca sugestiile mele se potrivesc unui astfel de evenimenthappyDistreaza-te! Funda?