| anonim_4396 a întrebat:

Oare cum de toti astia de pe strada au picioarele asa bronzate, cat au stat in soare?

Răspuns Câştigător
| ArmyCaptain28 a răspuns:

Probabil au fost la mare sau... cel mai probabil practica un sport in aer liber precum fotbalul, ciclismul sau alergatul. Daca nu ai par pe picioare, bronzul te va prinde si mai rapid.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu toată vara port doar pantaloni scurți și fuste deci e normal că umblând pe stradă mă bronzez. + ca am și tenul de așa natură de mă bronzez foarte repede fără să stau mult în soare

| darrio2007 a răspuns:

Intreaba-i.