| RM94 a întrebat:

Oare in ce oras din Romania sunt cele mai frumoase fete?

Răspuns Câştigător
| Dragos636 a răspuns:

Eu cred ca in toate sunt fete frumoase. Dar in Constanta cred ca sunt cele mai sexy (pe timp de vara).

3 răspunsuri:
| xCatastrophe a răspuns:

In toate, trebuie sa stii sa le cauti.

| kiri11 a răspuns:

Cu siguranta nu Bucuresti - big grin fetele de Bucuresti sunt femeile care umbla dupa bani. Cat timp faci asta trebuie sa arati bine(in concluzie machiajul strident si hainele care te scot in evidenta sunt maxime). Daca vrei femei adevarate du-te in orasele cu mai putine fite. happy Sibiu, Cluj, poate si Iasi big grin

| laurentiu80 a răspuns:

In Bucuresti, pe Dorobanti happy