| TPU_6107 a întrebat:

Ochii caprui, albastri sau verzi?
va plac mai mult

13 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Nu-mi pasa, important e pachetul complet.Degeaba e cu ochii ca doua stele daca atunci cand vorbeste ai nevoie de translator, si asta nu pentru ca ar vorbi limbi straine.

| foxi a răspuns:

Se repeta a mia oara intrebarea!

| dot a răspuns:

Verzi ca iarba whistling

| Beibii a răspuns:

Albastri love struck

| Simoni a răspuns:

Albastri love struck
day dreaming

| BitchImfabulous a răspuns:

Pai la baieti imi plac ochi verzilove strucklove struck sau caprui:*:*
Si la fete ochi capruilove struck

| aLaLa a răspuns:

Ochii caprui fura inima oricui :X:X:X

| crazy_1321 a răspuns:

Verzi :X

| Th3Oo a răspuns:

Mie imi plac ochi caprui. Si cei albastri, dar mai mult imi plac cei caprui.

| Emantel a răspuns:

Ochii albastri-verzui Dupa mine mi se pare cea mai frumoasa nuanta de culoare creata de Dumnezeubig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ochi caprui fura inima oricui, ochi albastri curu brosti, ochi verzi nici-o data sa nu-i crezi!

| EdDyStyl3 a răspuns:

Albastrii clarrr

| mihaela_2377 a răspuns:

Caprui.care fura inima oricui!