| LexieD a întrebat:

Ochii caprui/negri/albastrii sau verzi? ( care va plac cel mai mult)

19 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Albastrii love struck

| JustmeV a răspuns:

Verzi si albastrii. Mai mult verzi. happy

| DenisaMetal a răspuns:

Caprui,fiindca fura inima oricuihappy

| xXCrissXx a răspuns:

Albaştriii :X, cu toate că eu îi am căprui, ca a mamei, şi tata îi are albaştri crying(, păkat k nu am ochii albaştri sad, sunt superbi :X. Pwp :*

| qvalenn a răspuns:

Caprui.doar sunt ochii meilaughing

| Giulia97Anna a răspuns:

Mie imi plac toti

| Crucified a răspuns:

CAPRUI
albastru e culoarea la curul broastii, cei verzi parca e de ciocanitoare, si negri parca-i de tiganca
OCHII CAPRUI FURA INIMA ORICUI! love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac foarte mult cei negri pentru ca sunt rari si 99% cei albastri, hai sa fiu narcisista, pentru ca ii am albastri. devil)

| Maryna78 a răspuns:

Toti sunt frumosi dar depinde in ce context

| MariaDD a răspuns:

Albastrithinking ai mei sunt ceva intre verzi si albastri

| dany5555 a răspuns:

Cei negrii =p~

| NekoJen a răspuns:

Depinde si de persoana care ii are happy. dar efectiv toata lumea ar zice albastrii big grin.

| AndreaBianca a răspuns:

Negri

| FeeLGooD a răspuns:

Pai mie cres ca imi plac cel mai mult ochii negri pentru. ca negru e culoarea mea favorita.(totusi eu am ochii verzi cam spre caprui dar mai mult verzi)

| Ioo55 a răspuns:

Negri dar tie?smug(funda)

| LexieD explică (pentru Ioo55):

Vrei sa dai mai multe detalii despre intrebare?

| Ioo55 a răspuns:

Poi te intrebam tie care iti plac pai multhappy (pentru ca conteaza si opinia ta)big grin

| LexieD explică (pentru Ioo55):

Mie imi plac ochii albastrii...dar eu ii am caprui-rosiatici :d

| Ioo55 a răspuns:

Ma refeream tie care culoare de ochi iti place conteaza si opinia tahappy