| Anca2235 a întrebat:

Ok deci am o problema. Am pantalonii astia(stil trapez)albi, problema este ca sunt transparenți si nu stiu exact ce sa port dedesubt. Ma gandeam sa imi cumpar niste colanti scurti modelatori bej/ alb (nu stiu ce culoare ar fi mai buna) ce credeți. Alte sugestii?

4 răspunsuri:
| Andresso a răspuns:

Poarta-i asa cum sunt, noua baietilor ne place.

| JicaContra a răspuns (pentru Andresso):

Da, dar nu o cunosti fizic, asa ca altii se vor bucura de... priveliste big grin

| ValentinGabi a răspuns:

Păi îți cumperi colanți albi si mai subțiri și nu o să se observe sau dacă sunt transparenti rău așa îi porți doar pe acasă

| Anca2235 explică:

Doresc sa adaug faptul ca nu sunt exagerati de transparenți as spune mai degrabă un fel de semi.