| Oaannaaa a întrebat:

Olaaaa all! big grin Deci, sunt bruneta, si vreau sa ma vopsesc, nu m-am mai vopsit niciodata. Siii as vrea sa ma vopsesc un ciocolatiu auriu. Va trebui sa ma decolorez ca sa-mi iasa culoarea asta? sau trebuie sa-mi iau un blond ceva ca sa-mi iasa ciocolatiu? laughing)

4 răspunsuri:
| Morenna10 a răspuns:

E bine sa te decolorezi intai, sau ai putea sa alegi o culoare deschisa de vopsea ca sa se vada

| Oaannaaa explică (pentru Morenna10):

Ahahaha. la asta m-am gandit si eu, sa-mi iau o culoare mai deschisa. gen un blond. nu prea as vrea sa ma decolorez. Dar va multumesc la toti pentru. raspunsuri! >:d

| RobertMoon a răspuns:

Da, trebuie sa te duci la salon si sa iti decolorezi parul, iar apoi sa te vopsesti cum vrei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa-ti iei nuanta dorita si oxidant de 12 de la kallos, si din vopsire in vopsire o sa-ti prinda.