| energia a întrebat:

Oof.
Probleme cu hainele.
Să încep prin a spune că am început să merg la sală (nu pentru a slăbi drastic sau ceva), de multe ori considerând că e mai bine decât stând în casă la TV mâncând pizza.
A început să îmi placă, văzând că dă rezultate.
Cu toate că am slăbit câteva kilograme... zona coapselor s-a dezvoltat destul de mult (știți la ce mă refer). Dar nu îmi place absolut deloc. Nicio pereche de blugi nu îmi stă ca inainte. Aceștia fiind destul de skinny.
Credeți că ar trebui să mă reprofilez pe blugii boyfriend? Cei mai largi și cu talie înaltă? Jur... sunt disperată.
;-;

2 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Mie nu imi place tipul ala de blug I don't want to see
Mai bine cauti unii skinny mai elastici.

Totusi, esti tu sigura ca ai crescut in masa musculara la coapse? E greu sa faci hipertrofie fiind in deficit caloric (e cam imposibil exceptand primele saptamani de sala), fiind fata e de 10 ori mai greu oricum sa cresti. Inainte iti veneau si acum nu?

| Henrypericolpublic a răspuns:

Dacă vrei neapărat skinny exista și mărimi mai mari care sunt strânși dar mai mari. Poți sa iei orice tip Îți place și vine bine.