| Katoky a întrebat:

Pai vreau sa imi fac suvite da nu permanete cu un sprei care se duce la apa dar nu stiu ce culoare sa fie suvitele apropo am parul castaniu!? Dau fundita:X:X! multumesc anticipat

1 răspuns:
| Barbiiiiie a răspuns:

Ai putea da cu o culoare blond inchis sau ciocolatiu daca tot ai parul castaniuthinking Stiu ca sunt foarte multe culori dar poti incerca mai multe si la urma stii cu care iti sta cel mai bine si ai sa-l folosesti doar pe acelalaughing Alfel nu stiu la parul castaniu se potrivesc mai multe nuante, eu as opta pentru un blond daca tot zici ca se ia la apathinking
Sper ca te-am ajutat funda?:*