| hululululu a întrebat:

Pantofii in situl jordan 1 Romania este original si nou? Cineva cumparat acolo?

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Arata suspect rau. Vrei original, iei din magazin stiut chiar daca e mai scump.

| LicareteOlivia a răspuns:

Buna, cineva a comandata de pe site-ul https://www.airjordanromania.com. Au trecut 3 luni si nimic, e clar ca nu o sa mai primeasca nimic. Nu au numar de telefon, plata se face doar cu cardul online si, desi la inceput raspundeau prin mail in engleza ca o sa vina in curand, ca isi cer scuze pentru intarziere, acum nu mai zice nimeni nimic. Mare grija!?