| singforthemo a întrebat:

Par scurt, mediu sau lung? Ce preferati?? happy

10 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Al meu este lung.
Nu contează lungimea, atâta timp cât ești mulțumită de felul în care se prezintă părul tău.

| RAY a răspuns (pentru Ofiintă):

Admir femeile cu par lung, exprima feminitate

| RAY a răspuns:

Scurt

| Drimmero a răspuns:

Daca e vorba de fete imi place la nebunie parul lung, cred ca e prima chestie care imi sare in ochi la ele, parul ala bogat, lung si voluminos, parerea mea e ca reprezinta un factor foarte important pentru feminitate.

Cat despre mine...sincer as vrea si parul mediu sa-l am, sa-mi fac o coada, sa vad macar cum mi-ar sta cu fizionomia de acum, dar pe mine cel mai mult ma prinde parul scurt, chiar si chelia ma prinde. Am asteptat cateva luni fara sa ma tund sa vad cum imi sta, intentionam sa ma tund zilele astea sau saptamanile astea doar in parti si sa-mi las claia de sus pentru freza dar zic pas, am multe cazuri in oras, frizeriile sunt full si nu ma tund la orice frizer, am antecedente cu drumuri pe la dermatolog din cauza lor, asa ca daca tot a venit caldura bag masina in par si ii dau un 0 de toata frumusetea, e si usor de intretinut apoi toata treaba, e mai lejer cand vin caldurile.

| zurick a răspuns:

Tipii cu părul lung și la mine, tot păr lung.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Omul se poarta cum ii sta bine, zice vorba din popor.

| Mirel4412 a răspuns:

Lung

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lung, ca să am de ce să o apuc.

| stefiiii3 a răspuns:

Mie imi este indiferent.
Cand creste prea lung devine foarte greu si ma tund scurt, dupa reiau ciclul de crestere pana ajunge din nou lung si il tai.
De ce intrebi?

| AnImElOvErBuTiDkQ7 a răspuns:

Depinde de caracterul tau. Daca esti mai plinuta, cred ca par mediu, daca slaba, par scurt, iar daca esti normala, par lung, dar depinde si de inaltime! Eu sunt slabuta si il am mediu, imi sta bine. Sper ca te-am ajutat