| snbxhxhshhs a întrebat:

Parere deodorantele avon? Sunt bune?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Da sunt bune.

| Furnicuta000 a răspuns:

Sunt ok, isi fac treaba, doar ca au mult parfum si parfumul irita pielea si au si aluminiu care e un ingredient de evitat. Eu recent am luat de la lidl deodorant roll on fara aluminiu la 3 lei (cel albastru nu alta culoare) si e bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.

Miros bine/plăcut, însă nu au o calitate deosebită față de alte deodorante, chiar mai puțin cunoscute de pe piața.

| AlexisM999 a răspuns:

Da, sunt destul de bune...

| contnou89 a răspuns:

Sunt bune și spray urile au un miros plăcut și persistent, dar personal prefer rexona