| Faranume242424 a întrebat:

Parfumul playboy endless night, persista mult? Miroase frumos?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca vrei ceva sa persiste mult trebuie sa fii si dispus sa dai mai mult pe-un parfum.
Mirosurile tin exclusiv de gusturi si cum se manifesta pe Ph-ul fiecaruia

| francut a răspuns:

Orice prfum persista pana la prima spalare. Ca tu te obisnuiesti cu el si nu-l mai simti, asta e alta poveste.
Cat despre cum miroase, depinde de gusturile fiecaruia. De unde il cumperi, trebuie sa fie si un tester.