| AnonymousCLL a întrebat:

Parfumurile de pe aoro.ro si elefant.ro sunt 100% originale (ck; Gucci; burberry; etc)?
Hainele si ceasurile de lux de pe fashiondays sunt 100% originale?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da, la ambele intrebari.

| Kyttynna a răspuns:

Pe cine am intrebat eu care si-au achizitionat parfumuri mi-au zis ca sunt originale. De ceasuri nu stiu. Din experienta mea, am comandat doar cosmetice de pe elefant.ro si mi-au venit sigilate si sunt originale, le-am verificat cu cele din magazin, dupa ambalaj, miros, consistenta pana la testare proptiu zisa.

| valentinatvd a răspuns:

Din cate stiu, nu.

Răspuns utilizator avertizat
| valentinatvd a răspuns (pentru AnonymousCLL):

Se spune multumesc