| dianahelena a întrebat:

Pe 15 decembrie ma duc la inspectorat cu inca 4 fete sa cantam colinde as vrea sa va rog ceva
cu ce sa ma imbrac incalt parul si cercei poate un lantisor(nu vreau sa fiu prea incarcata)

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Blugi negri preferabil dar merg si alta culoare. O bluza sau camasa alba, in picioare cizme/ghete/botine intr-o culoare mai neutra. Parul ti-l poti lasa pe spate sau prins cum vrei.
Cercei si lantisor de unde sa-ti zic ca nu stiu ce ai tu pe acasa...

| urseyul a răspuns:

Ok, poti sa alternezi intre 2 tinute, prima ar fi all black cu accesori merge cercei lantisor si par ponytail, iar a 2a merge sa faci cobinatia clasica de rosu -alb dar fara acesori si cu parul normal desprins si drept

| dianahelena explică:

Repedee pls