| Madytzzzzuuuuuu a întrebat:

Pe ce site pot sa gasesc haine frumoase dar nu ff scumpe...mersi

Răspuns Câştigător
| alecs94 a răspuns:

Http://www.ebay.com/ is ieftne si gasesti orice si de calitate

8 răspunsuri:
| crisS a răspuns:

Www.zenda.ro
www.miniprix.ro
Http://www.jennyfer.com/fr/
www.okazii.ro

Sunt site-uri cu haine destul de ieftinute si foarte ok;)

| maftei a răspuns:

Sincer mie imi plac hainele de pe www.starsshiners.ro Asun pic scumpe dar superbe.De acolo imi iau si eu si sunt multumita

| bogdanworld a răspuns:

Salut. Iti recomand cu incredere www.smallprix.ro din mai multe motive: preturi mult mai mici decat siteurile celalalte, livrare in 1 zi cu transport gratuit, produse noi aproape zilnic, produsele sunt tineresti, in pas cu moda. Am comandat si eu si sunt foarte seriosi si promti.

| CybeRAthlete a răspuns:

Cauta outleturi. Gasesti super haine la super preturi. ar trebuie sa fie in majoritatea oraselor...
bafta si spor la shopping

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.tarafashion.ro/
Iti recomand site-ul asta, apar mereu produse noi cu un pret foarte convenabil, zic eu.