| MariucaCares a întrebat:

Pe fashion days se poate plati si la livrarea coletului?

Răspuns Câştigător
| TonyBarbu a răspuns:

Da. Când finalizezi comanda, dacă nu selectezi plata online, atunci când îţi vine coletul, trebuie să plăteşti curierului cu cardul sau cash.

Mai multe detalii pe www.fashiondays.ro şi la nr. de telefon: 0800 0800 01

Succes.

2 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

In momentul in care dai sa finalizezi comanda, iti da optiunile cum vrei sa platesti. Daca vezi si ramburs (numerar) inseamna ca poti plati la livrarea coletului.

| Ionutszu a răspuns:

Da, cel mai probabil. Transpotul este gratuit deci plata probabil se face prin curierul respectiv.