| ღHinataღ a întrebat:

Pentru cei care joaca Sweet flirt...imi explica cineva ce e cu parul lui Castiel? In careva poza am vazut ca avea parul negru, deci sunt putin confuza...

Răspuns Câştigător
| radioactive00 a răspuns:

Http://mycandylove.wikia.com/wiki/Castiel m-am interesat, pe site-ul acesta scrie ca parul lui natural este negru, e vopsit roscat.
Probabil se va aminti intr-un moment despre asta, dar personajul lui va fi tot roscat.

6 răspunsuri:
| LovelySmile98 a răspuns:

La ce episod esti? Eu sunt la episodul 5 si intodeauna a avut parul roscat.

| ღHinataღ explică (pentru LovelySmile98):

Pai este o chestie la mijloc...mai ales ca urmeaza acum episodul 16.

| radioactive00 a răspuns:

Din câte știu eu asa arata pe alta varianta, in franceza sau in alta limba. La romani e roscat tot timpul.

| EllaDaniela a răspuns:

Inainte sa vina "papusa ta" la liceu el a avut o prietena care s-a folosit de el iar apoi a plecat.De atunci a adoptat stilul asta.

| lunguanamaria2002 a răspuns:

Cand a fost cu Debarah, inainte sa apari tu la liceu, avea parul negru si purta un sacou maro...acum s-ar putea sa si-l fi vopsit

| kikky a răspuns:

Castiel avea inainte parul negru...