| NoName56 a întrebat:

Pentru cei care si-au facut tatuaje am o intrebare.Cand ati trimis modelul si vi s-a zis pretul, dupa ce l-ati facut a costat mai mult sau pretul a ramas cam acelasi?

Răspuns Câştigător
| Marycel a răspuns:

La mine aici un băiat ea după litere pentru că durează, 15 litere 150 lei parcă și tatuajul e fain că mărime nici mic nici mare acum na depinde cum cate litere are al tău sau dacă e doar imagine si cat de mare e m-ai bine ai lua legătura cu băiatul de la salon îi trimiți o poză unde vrei să-l faci și cam ce mărime si el îți va spune sigur că să nu ai m-ai puțin bani înțelegi

2 răspunsuri:
| Marycel a răspuns:

Pretul este fix când vorbești cu cel care ți-l face îi trimiți poza si dimensiunea si unde îl faci și el îți va spune exact cam cât ar costa, când te vei duce la el să ți-l faci ți-l va imprima și va face 3 dimensiuni cam cât de mare și-au mic îl vrei pe zona respectivă și în funcție de asta E prețul înțelegi de asta trebuie să-i spui dinainte ce dimensiune are si cat de mare și lung e si el va calcula și îți va spune.

| NoName56 explică (pentru Marycel):

Cam cat crezi crezi ca ar trebui sa am stransi, inainte de a ma duce la salon?

| Marycel a răspuns (pentru NoName56):

La mine aici un băiat ea după litere pentru că durează, 15 litere 150 lei parcă și tatuajul e fain că mărime nici mic nici mare acum na depinde cum cate litere are al tău sau dacă e doar imagine si cat de mare e m-ai bine ai lua legătura cu băiatul de la salon îi trimiți o poză unde vrei să-l faci și cam ce mărime si el îți va spune sigur că să nu ai m-ai puțin bani înțelegi