| Alison95 a întrebat:

Pentru cei din constanta, in centru se gasesc haine frumoase?

Răspuns Câştigător
| Seby90 a răspuns:

Pai sunt galeriile ciote, sunt magazinele din tomis, sunt magazinele de pe lagna tomis, sunt galeriile unirii... sunt atatea, gasesti in zona aia o tona de magazine.

8 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Pe langa tomis sunt ff multe magazine, e strada lunga, si pe stanga si pe dreapta, au haine convenabile la pret si frumoase

| Seby90 a răspuns:

Da, depinde unde vrei sa mergi. Sunt atatea magazine. Sincer, mai bine te duci la maritimo... ai de unde alege.

| Alison95 explică (pentru Seby90):

Nu vreau la maritimo. am intrebat de centru!

| Seby90 a răspuns (pentru Alison95):

Ti-am raspuns, nu trebuie sa tipi.

| Alison95 explică (pentru Seby90):

Ai spus ca sunt atatea magazine, spune`mi care happysi unde.

| Alison95 explică (pentru Seby90):

Si pantofi frumosi unde gasesc?big grin

| Seby90 a răspuns (pentru Alison95):

Tot acolo happy

| Seby90 a răspuns (pentru Alison95):

Pai sunt galeriile ciote, sunt magazinele din tomis, sunt magazinele de pe lagna tomis, sunt galeriile unirii... sunt atatea, gasesti in zona aia o tona de magazine.

| Kawaaii a răspuns:

In Maritimo la Glow au multe reducerihappy