| anonim_4396 a întrebat:

Pentru o gaura in ureche trebuie musai sa ma duc la salon sau se poate face asta si acasa? Ce-mi recomandati?

33 răspunsuri:
| all3x_1560 a răspuns:

Eu mi-am facut acasa si nu doare tongue
iti poti face si acasa nu e musai la salon

| oannamikutza a răspuns:

Eu a doua gaura am dato la bijutier cu un pistol special.de doua luni prietena mea si-a dat 2 gauri consecutive si am zis sa incerc si eu.mi-a fost cam frica la inceput, am fost foarte stricta cu regulile de igiena si mi-a curs si sange(nu stiu din ce cauza).Am tinut cercelul din aur cu o penseta si la pus deasupra flacarii de la bricheta si l.am tinut 2-3 minute, am frecat urechea cu spirt si sare si m.am pus pe impins.Cum s.a mai spus ma doare ingrozitor mana pentru ca e cam groasa urechea.A facut poc de 2 ori si gatalaughing

| eddie a răspuns:

Acasa poate te infectezi