| Seleneome a întrebat:

Pentru un concert rock (grunge), e ciudat sa port un tricou negru cu semnul pacii desenat mare pe el?

7 răspunsuri:
| pissyaly a răspuns:

Nu conteaza ce fel de haine porti, conteaza ce e inauntru ce simti prin muzica, hainele nu arata nimic tongue
Nu toti care asculta rock trebuie sa poarte geci de piele, bratari cu tinte sau mai stiu eu ce...Conteaza daca iti place muzica.De obicei majoritatea cred asta,ca daca esti rocker, te imbraci ca unul, altfel nu esti, dar nu e adevarat, doar tampenii.

| Seleneome explică (pentru pissyaly):

Stiu ca nu e important. Nu e asta, ci faptul ca mi se pare oarecum ironic sa ma duc la un concert de genul si sa am semnul pacii; mi se pare ca se cam bat cap in cap

| pissyaly a răspuns (pentru Seleneome):

Da,stiu ce spui,dar daca chiar nu vrei, ti-ai putea lua ceva peste, stiu ca e cald, dar...
Dar oricum nu te da nimeni afara pentru un tricou si daca sa uita unu sau doi la tinemii roade invidia, dar nu cred ca vor fi procupati de tine, fiindca au venit la concert sa vada trupa nu sa dea note celorlalti la cum s-au imbracat.

| irbis a răspuns:

Nu conteaza. Poarta ce vrei.

| dianalalala a răspuns:

Cam. da. De ce nu iti iei un tricou cu una din trupe care canta la acel festiva. poti sa-ti faci la un photoshop iesi si mai ieftin ca la un magazin + e mai stylish si ti se potriveste perfect ca doar tu iti alegi imagineawinking

| Seleneome explică (pentru dianalalala):

Am deja tricoul, e cumparat, si nu prea mai am alt tricou negru