| laurentiu_pop a întrebat:

Persoanele cu par blond care se vopsesc brunet, credeti ca regreta dupa un timp alegerea facuta?

2 răspunsuri:
| Justme1997 a răspuns:

Am facut greseala o data acum câțiva ani. Nu pot sa zic ca regret, as fi regretat daca nu făceam măcar 1 lucru rebel in adolescenta laughing dar cred ca la toți ne sta cel mai bine culoarea naturala a parului

| Fabyana307 a răspuns:

Cu siguranta, nimic nu se compara cu părul blond mai ales daca e din naștere. Dacă te faci brunet/A vei regreta si iti vei dori sa il mai ai blond și dacă vei vrea sa te întorci la culoarea inițială va fi foarte greu. Din blond in brunet e usor sa il faci dar din brunet în blond mult mai greu.