| SexyChick a întrebat:

Peste cateva zile este Halloween asa ca deja trebuie sa imi fac rost de costum. Eu vreau sa fiu un inger sexy dar nu prea am idee cum m-as putea imbraca :-s Aripile le am deja, mai trebuie restul tinutei si machiajul. big grin Astept sfaturi. [sau alte pareri in ce m-as mai putea costuma!] Multumesc anticipat :*:*

Răspuns Câştigător
| Lili_9579 a răspuns:

Buna, sper sa gasesti aici ceva inspiratie de machiaj http://www.fetelespun.ro/articole/halloween-makeup-zina/;)

2 răspunsuri:
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Bună!
Dacă vrei să fi un înger sexy, poți să-ți iei o rochie albă, si să te machezi cu alb-mov și cu rimel.
Uite aici mai multe costume:
1. Poti sa te dai cu mult ruj rosu la buze, sa te fartezi cu mult negru la ochi si fața cu multa pudra alba, si poti fi o doctorita moarta, poti purta un halat alb, un dres rosu, si niste tenesi.
2. Poti sa incerci sa te faci mumie cu multa hartie igenica.
3.Sau vampirita, iti cumpari colti si te imbraci toata in negru sau rosu.
4.Chinezoaica,iti cumperi o rochita deai si niste bete pentru par.
5. Pisica, iti faci niste mustati si iti iei niste colanti latex cu o geaga din piele neagra si ceva cizme negre.
6. O fata moarta, iti iei o rochie si te machiez cu negru si cu un mov pe la ochi si cu verde pe față.
7.Magicean,iti iei niste blugi si o chamasa si o bagheta.
8. Poti sa fi o sexy vampirita, adica te machiezi cu rimel, ruj rosu, cu negru si cu rosu la ochi si o rochita scurta de aia gogosar cu niste cizme foarte lungi, adica pana la genunchi.
9.Super eroina, iti iei o pelerina de aia.
10.Sa fi urata adica ma refer sa iti iei niste blugi taiati cu o bluza rupta niste cime si parul ciufulit si cu ciocolata la gura.

| Ale_4168 a răspuns:

Eu as spune ca ai putea ca sa iti iei un corset alb si o fustita sau pantaloni scurtsi e la alegerea tabig grin